Jsme špičkovým partnerem společnosti Google v regionu střední a východní Evropy, který se specializuje na AdTech, dodržování ochrany osobních údajů, marketingovou automatizaci a marketing v cloudu. Od roku 2014 jsme úzce spojeni se společností Google jako prémiový partner a prodejce, což nám poskytuje exkluzivní přístup ke službě Google Analytics 360 a kompletním sadám služeb Google Marketing a Cloud Platform. Toto dlouhodobé partnerství nám umožňuje využívat neveřejné informace, připravované funkce a odborné poradenství v oblasti digitální vyspělosti. Naše certifikace zahrnují produkty Google Marketing Platform a partnerství s Google Cloud Platform a Looker pro prodej a servis.

Od roku 2008 udržujeme nejdelší spolupráci se společností Adobe, která se zpočátku zaměřovala na A/B testování a webovou analytiku pro klienty z oblasti financí a pojišťovnictví v regionu střední a východní Evropy. Náš úzký vztah se vyvíjel s tím, jak jsme přijímali nástroje Adobe Analytics a Adobe Target, přičemž některá partnerství trvají více jak deset let. Pustili jsme se také do náročné implementace DMP nástroje Adobe - Audience Manager - pro českou burzu publisherů (CPEx). Dnes tuto spolupráci nadále prohlubujeme vlastními úpravami a integrací s dalšími systémy.

Společnost SAS, světový lídr v oblasti tradičního statistického softwaru, se v roce 2017 stala naším partnerem zejména v oblasti reklamních systémů (Match), kde jsme SAS představili významným online mediálním domům na českém trhu. Úspěšná spolupráce a synergie s nástroji dalších partnerů vedly k rozšíření našeho partnerství o platformu SAS Customer Intelligence 360. Tato platforma umožňuje moderní vícekanálové řízení a automatizaci marketingu z jednoho místa.

Náš technologický partner, platforma Meiro Customer Data Platform, umožňuje klientům plně využít potenciál zákaznických dat pro podnikání a marketing. Propojuje různé online i offline zdroje dat a umožňuje bezproblémovou aktivaci v jakémkoli nástroji. Jako singapursko-česká technologická firma nabízí Meiro uživatelsky přívětivý produkt CDP, který usnadňuje integraci a správu zákaznických dat. Kvalitně propojená online a offline data umožňují efektivní marketingové kampaně, lepší rozdělování rozpočtu a lepší obchodní predikce. Díky našemu partnerství zajišťujeme, aby zákaznická data našich klientů byla zabezpečená a dobře spravovaná, a poskytujeme personalizovanou marketingovou komunikaci a lepší zákaznickou zkušenost v reálném čase.

Osvědčili jsme se

pro zvýšení vašeho DataIQ

Sales Partner

Jsme jedna z mála společností, která má licenci a zkušenosti s provozem celé řady technologií Google.

Spojte se s námi

Chcete zjistit skutečný potenciál* svých dat?

Napište nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a GDPR.