Marketingové technologie

Jsme full-stack partnerem Google

Jako licencovaný reseller Google Marketing Platform vám poskytneme přístup k nejpokročilejším dostupným analytickým a reklamním nástrojům - Google Analytics, Display & Video 360, Search Ads 360 a Campaign Manager 360.

Patříme mezi úzkou skupinu partnerů s odbornými znalostmi a licencemi, které umožňují využít plný potenciál marketingového balíčku Google. Poskytneme vám komplexní podporu a onboarding, abychom zajistili, že váš tým bude tyto výkonné platformy využívat naplno od prvního dne.

Google
Marketing Platform

Google Marketing Platform nabízí sadu nástrojů pro zefektivnění a optimalizaci digitálního marketingu. Od přesného cílení reklamy a bezproblémové správy kampaní až po hloubkovou analýzu umožňuje firmám efektivně dosahovat svých marketingových cílů. Spravujte komplexní kampaně ve vyhledávání, získejte přístup k prémiovému reklamnímu inventáři a sjednoťte svou mediální strategii s flexibilitou a výkonem potřebným k dosažení významného růstu.

Display & Video 360
 • Přesnost v reálném čase:

  Díky RTB kampaním s DV360 se reklamy dostanou ke správným uživatelům ve správný okamžik.

 • Prémiový dosah na vaše publika:

  Zobrazte své reklamy na YouTube a dalších špičkových webech, abyste přilákali cenné publikum.

 • Zjednodušená kreativita:

  Snadná správa a tvorba reklamních kreativ pomocí integrovaných kreativních nástrojů DV360.

zobrazit více

Služba Display & Video 360 zefektivňuje vaše kampaně pomocí nákupů v reálném čase a zajišťuje, že správná reklama najde správného uživatele v ten správný okamžik. Získejte přístup k vysoce hodnotnému inventáři na YouTube a prostřednictvím programatického nákupu reklamy oslovte prémiové publikum. Vestavěný kreativní modul vám navíc umožní snadnou správu a tvorbu reklamních kreativ. Automatizujte úkoly ve velkém měřítku, targetujte s bezkonkurenční přesností a využívejte bezproblémové propojení s dalšími produkty Google a Data Management platformami, a to vše v rámci jediného nástroje. DV360 vám umožní maximalizovat efektivitu a výkonnost kampaní.


Search Ads 360
 • Jednotná správa vyhledávání:

  Zjednodušte kampaně ve více vyhledávačích pomocí pokročilé automatizace SA360.

 • Ucelený pohled na kampaně:

  Získejte perfektní přehled o svých kampaních díky měření napříč vyhledávači a přehlednému reportingu.

 • Optimalizované přidělování zdrojů:

  Efektivně plánujte rozpočty a maximalizujte návratnosti investic díky sofistikovaným nástrojům SA360 pro prognózy výsledků.

zobrazit více

Search Ads 360 vám umožní snadno spravovat komplexní kampaně ve více vyhledávačích a účtech. Využijte sofistikovanou automatizaci a správu založenou na rule-based managementu k zefektivnění pracovních postupů a optimalizaci výkonnosti ve velkém měřítku. Získejte ucelený přehled o svých kampaních díky měření napříč vyhledávači a přehlednému reportování, které umožňuje přesnou atribuci a strategické rozhodování. SA360 také zjednodušuje plánování a prognózování rozpočtů, což vám umožní efektivně alokovat zdroje a maximalizovat návratnost investic napříč různými obchodními jednotkami.


Campaign Manager 360
 • Centralizovaná správa:

  Mějte konsolidovanou správu všech kampaní na jednom místě a sledujte jejich výkon pomocí CM360.

 • Komplexní reportování:

  Analyzujte výkonnost napříč zařízeními a kanály pomocí multiplatformního reportingu a získejte tak lepší přehled.

 • Zajištění bezpečnosti značky:

  Zajistěte, aby se vaše reklamy zobrazovaly v bezpečném prostředí, pomocí ověřovacích nástrojů a funkcí pro bezpečnost značky CM360.

zobrazit více

Campaign Manager 360 zjednodušuje správu a sledování reklam skrze všechny kanály a zajišťuje konzistentní doručování a měření výkonu. Sjednoťte své mediální úsilí pomocí jednoho nástroje, který všechny vaše kampaně dostane pod jednu střechu a rapidně vám tak zjednoduší jejich správu. Získejte komplexní přehled o efektivitě kampaní díky reportování napříč platformami, které vám umožní analyzovat výkonnost napříč zařízeními a kanály. CM360 se bezproblémově integruje s dalšími službami a poskytuje vám maximální flexibilitu. Navíc si dopřejte klid díky ověřovacím nástrojům, které zaručí, že se vaše reklamy budou zobrazovat pouze na bezpečných místech. Využijte Floodlight tag pro hloubkové sledování konverzí a optimalizujte své kampaně pro maximální dopad. CM360 vám umožní převzít úplnou kontrolu nad vaší digitální reklamní strategií ve všech vašich mediálních nákupech.


Campaign Manager 360
 • Soukromí:

  GA4 nabízí lepší kontrolu nad osobními údaji uživatelů a umožňuje takzvané "cookieless měření", které tak funguje i bez souborů cookie.

 • Predikce:

  GA4 dokáže díky prediktivním modelům pomoci s optimalizací kampaní a zvýšením konverzí.

 • Integrace:

  GA4 se přímo integruje s reklamními platformami od Googlu, což usnadňuje analýzu dat a optimalizaci kampaní.

 • Vlastní modely atribuce:

  Pro lepší pochopení vlivu marketingových kanálů, nebo hlubší integrace s dalšími podnikovými systémy.

zobrazit více

Google Analytics 4 (GA4) je nástroj na analýzu webových stránek a mobilních aplikací od společnosti Google. Jedná se o nástupce Universal Analytics, jehož standardní verze přestaly zpracovávat data od 1. července 2023 (pro Universal Analytics 360 s platnou objednávkou platí jednorázové prodloužení zpracování do 1. července 2024). GA4 je komplexní nástroj pro sledování a analýzu chování uživatelů. Díky modelu událostí, cross-platform měření a pokročilým funkcím získáte mnohem hlubší pohled na to, jak lidé interagují s vaší značkou. S ohledem na budoucnost online marketingu a důraz na soukromí uživatelů


Campaign Manager 360
 • Zjednodušuje správu kódů:

  Už žádné manuální vkládání a editaci kódů na webu.

 • Snižuje riziko chyb:

  Zmírňuje riziko, že byste chybou v kódu narušili funkčnost webu.

 • Zrychluje web:

  Díky oddělení sledovacích kódů od hlavního kódu webu může GTM pomoci ke zrychlení načítání stránek.

 • Zajišťuje lepší spolupráci:

  Umožňuje týmu společně spravovat a sledovat analytické údaje.

zobrazit více

Google Tag Manager (GTM) je nástroj, který vám usnadní správu různých tackovacích kódů (tagy) a snippetů na vašem webu nebo mobilní aplikaci. Představte si ho jako centrální řídicí panel, kam umístíte všechny kódy pro různé analytické nástroje, marketingové platformy a další služby.

Jak se vyznat v nákladech na licence za marketingové technologie?

Licenční poplatek za DV360 je procentem z měsíčních výdajů na média. Existují dva typy poplatků: display a non-exchange poplatek za kampaně na YouTube a programatický garantovaný poplatek (který je nižší).

Licenční poplatek za SA360 se také odvíjí od vašich měsíčních výdajů na mediální kampaně, ale je mnohem nižší než poplatek za DV360.

CM360 využívá škálovatelný model měsíčního předplatného za licence. Poplatky jsou přímo vázány na aktivitu v kampani, která se měří buď podle ceny za tisíc zobrazení (CPM), nebo podle ceny za kliknutí (CPC). Tato struktura zajišťuje sladění nákladů s velikostí kampaně, protože vyšší objemy impresí nebo kliknutí znamenají úměrné zvýšení měsíčního licenčního poplatku za CM360. Je důležité si uvědomit, že za rich media a video reklamní formáty mohou být zpoplatněny dalšími poplatky s proměnlivou cenou.

Důležité je, že poplatek platíte pouze v případě, že nástroje používáte. Žádné další měsíční poplatky neexistují.

Měsíční licenční poplatky pro GA4 360 se skládají ze dvou částí: fixní za prvních 25 miliónů událostí (eventů) a variabilní za každý milion události čím více událostí tím se cena za milión událostí snižuje. Pro představu událost nebo - li event je sledovaná aktivita uživatele na webu.


Google
Cloud Platform

Google Cloud Platform (GCP) poskytuje výkonné služby cloud computingu, které umožňují inovovat a škálovat váš busines. Díky flexibilní infrastruktuře, pokročilé analýze dat a možnostem umělé inteligence GCP umožňuje firmám efektivně vytvářet, nasazovat a spravovat aplikace. Ať už jde o využití škálovatelného výpočetního výkonu, zabezpečení dat pomocí pokročilého šifrování nebo využití big data potenciálu, GCP podporuje bezproblémovou digitální transformaci a dosažení obchodních cílů.


Máte dotaz nebo se chcete dozvědět více?