Jsme Optimics*

Posílení marketing DataIQ:
Odborníci na digitální analytiku, Ad a MarTech a růst konverzí

V jádru pomáháme našim klientům s využitím potenciálu jejich marketingových dat až na samou hranici jejich možností. Specializujeme se na digitální měření a analýzu, AdTech, automatizaci marketingu, cílení a obecně na využití všech dnes dostupných nástrojů a metod pro zvýšení konverzí prostřednictvím marketingových dat. Naše odborné znalosti spočívají ve využívání jak nejsoučasnějších prověřených postupů v oboru, tak  také průkopnických přístupů, aby bylo možné řešit jedinečné výzvy každého z našich klientů.

Osvědčili jsme se

pro zvýšení vašeho DataIQ

Sales Partner

Jsme jedna z mála společností, která má licenci a zkušenosti s provozem celé řady technologií Google.

Naše vize

Umožnit co nejefektivnější digitální marketing na základě dostupných dat, co nejlépe využít cenné zdroje a přinést tak hodnotu zákazníkům a společnosti.

Naše poslání

Prakticky zvyšujeme DataIQ marketingových aktivit našich klientů, abychom zvýšili návratnost investic do jejich digitálních marketingových a prodejních aktivit.

Od našich

Zákazníků

Fortuna

Alexandra Posvyanskaya

Product Insight Team Leader

Spolupráce mezi týmem Optimics a týmem FEG probíhala perfektně. Společně jsme odvedli skvělou práci při přípravě metodiky pro implementaci Google Analytics 4 pro různé “customer journey” na různých platformách, webových stránkách i v mobilních aplikacích, díky Optimics jsme to byly schopni zvládnout za 3 měsíce.

Česká spořitelna

Ludmila Špalková

Product owner

Tradiční cesty při náboru in-house odborníků selhávají v době, kdy neexistuje univerzální profil pro potřeby moderní analytiky a marketingu. Optimalizace týmu pomocí specializovaných externích expertů přináší flexibilitu a schopnost řešit i ty nejnáročnější situace.

Dr. Max

Robin Hubáček

Web Analytics Lead

S analytickým týmem Optimics máme skvělé zkušenosti. Jejich odborné znalosti v oblasti GCP, GA4 a GTM jsou na špičkové úrovni. Poskytli cenné poznatky, které zlepšily naše chápání SGTM, a během naší spolupráce nabídli jedinečný přístup k analýze problémů atribučního modelování na exportu konverzí z GA4 do Google Ads. Společnost Optimics vřele doporučuji pro její profesionalitu a inovativní řešení.

Využijte sílu*
marketingových dat k optimálnímu prodeji

Přijímáme nové zaměstnance!

Připojte se k našemu týmu Optimics, přední společnosti v oblasti datových řešení, kde můžete ovlivnit dění, spolupracovat s odborníky a pracovat na inovativních projektech. Přijímáme nadšené lidi, kterým se daří v dynamickém prostředí a kteří chtějí přispět k našemu poslání poskytovat špičkové datové služby a informace. Posuňte svou kariéru na vyšší úroveň a přihlaste se k nám!

Seznamte se s naším týmem

Pavel Trejbal

Magdalena Wójtowicz

Head of Media
LinkedIn

Vojtěch Vais

CSO & CMO
LinkedIn