DataIQ pro

Farmaceutický průmysl

Zlepšujte marketingové strategie, personalizaci zdravotní péče a engagement pacientů.

Zlepšete svůj marketing v oblasti farmacie

Společnost Optimics nabízí řešení na míru pro farmaceutický průmysl a poskytuje pokročilé analytické nástroje pro optimalizaci marketingu, zlepšení zapojení zákazníků a zajištění souladu s předpisy o ochraně osobních údajů. Spolupracujte s námi, abyste mohli přijímat informovaná rozhodnutí, zlepšovat zákaznickou zkušenost pacientů a udržet si náskok na konkurenčním trhu.

Na míru

pro farmaceutický průmysl

1

Správa dat v souladu s předpisy

Společnost Optimics zajišťuje kompatibilní zpracování dat pro farmacii. Klademe důraz na bezpečnost dat a ochranu soukromí, čímž zaručujeme dodržování předpisů a zároveň optimalizujeme vaše strategie.

2

Personalizovaná komunikace v oblasti zdravotní péče

Využitím pokročilé analytiky umožňuje společnost Optimics klientům z oblasti farmacie poskytovat personalizovanou komunikaci v oblasti zdravotní péče, což vede k lepšímu zapojení pacientů a dodržování léčebných plánů.

3

Cílené marketingové kampaně

Společnost Optimics pomáhá farmaceutickým klientům identifikovat a zaměřit se na konkrétní skupiny pacientů, optimalizovat marketingové úsilí tak, aby oslovilo správné publikum na míru šitými sděleními a zlepšilo celkovou účinnost kampaní.

Jak funguje

spolupráce s námi

Přístup založený na spolupráci

Ve společnosti Optimics se řídíme přístupem založeném na spolupráci a úzce spolupracujeme s našimi klienty, abychom pochopili jejich unikátní cíle a jejich prodejní ekosystémy. Díky tomu, že máme k dispozici datové inženýry, vývojáře a software integrátory a mnoho dalších systémových specialistů, máme k dispozici kvalifikované zdroje, abychom mohli splnit úkol, který před námi stojí.


Oblasti zaměření

Využíváme sílu vašich marketingových dat a nabízíme odborné znalosti v oblasti digitálního měření a analýzy, automatizace marketingu, správy dat a nastavení cílené komunikace. Jsme oborově agnostičtí - pomáháme společnostem s vysokou návštěvností a velkým množstvím marketingových dat téměř ve všech odvětvích.


KPI

Pro nás je nejdůležitějším kritériem měření návratnosti investic do marketingu. Cokoli investujete do zvýšení IQ vašich dat, se musí projevit v lepším marketingu, lepších konverzích, lepším prodeji a lepším podnikání.


Máte dotaz nebo se chcete dozvědět více?

Marketing dataIQ kalkulačka

Kdyby vaše marketingová data měla IQ*, byla by jako Einstein?

Pomocí jednoduchého testu zjistíte úroveň DataIQ vaší společnosti a během pouhých 3 minut získáte jasná a konkrétní doporučení jak se v práci s daty zlepšit.

Od našich

zákazníků

Dr. Max

Robin Hubáček

Web Analytics Lead

S analytickým týmem Optimics máme skvělé zkušenosti. Jejich odborné znalosti v oblasti GCP, GA4 a GTM jsou na špičkové úrovni. Poskytli cenné poznatky, které zlepšily naše chápání SGTM, a během naší spolupráce nabídli jedinečný přístup k analýze problémů atribučního modelování na exportu konverzí z GA4 do Google Ads. Společnost Optimics vřele doporučuji pro její profesionalitu a inovativní řešení.

Fortuna

Alexandra Posvyanskaya

Product Insight Team Leader

Spolupráce mezi týmem Optimics a týmem FEG probíhala perfektně. Společně jsme odvedli skvělou práci při přípravě metodiky pro implementaci Google Analytics 4 pro různé “customer journey” na různých platformách, webových stránkách i v mobilních aplikacích, díky Optimics jsme to byly schopni zvládnout za 3 měsíce.

Přečtěte si o

Úspěšná implementace

How BBG increased the number of tracked conversions by 20%

How BBG increased the number of tracked conversions by 20%

How NOVIBET saved maintenance time by 20% using UNIFIED GTM Tagging

How NOVIBET saved maintenance time by 20% using UNIFIED GTM Tagging

Novibet achieved 75% match rate with Enhanced Conversions

Novibet achieved 75% match rate with Enhanced Conversions

Připojte se k

více než 50 zákazníkům

Spojte se s námi

Chcete zjistit skutečný potenciál* svých dat?

Napište nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a GDPR.

Nejčastější dotazy

Podívejte se na nejčastěji kladené otázky. Pokud máte další, neváhejte nás kontaktovat.

Jak může společnost Optimics pomoci farmaceutickému průmyslu zefektivnit analýzu dat a optimalizovat marketingové strategie?

Společnost Optimics nabízí farmaceutickému průmyslu řešení pro analýzu dat, která zefektivňují provoz a optimalizují marketingové strategie. Využitím pokročilých analytických nástrojů mohou farmaceutické společnosti získat přehled o trendech na trhu, chování zákazníků a výkonnosti kampaní. Tento přístup založený na datech umožňuje cílené marketingové úsilí, efektivnější rozdělování zdrojů a lepší rozhodování pro dosažení lepších obchodních výsledků.

Jakou roli hraje společnost Optimics při zajišťování bezpečnosti dat a dodržování předpisů ve farmaceutickém průmyslu?

Společnost Optimics hraje klíčovou roli při zajišťování bezpečnosti dat a dodržování předpisů ve farmaceutickém průmyslu. Vzhledem k přísným předpisům upravujícím nakládání s daty ve zdravotnictví zavádí společnost Optimics důkladná opatření na ochranu dat a postupy správy dat. Tím je zajištěna bezpečná správa citlivých informací o pacientech a farmaceutický průmysl zůstává v souladu s příslušnými zákony o ochraně osobních údajů.

Jak může farmaceutický průmysl těžit z odborných znalostí společnosti Optimics v oblasti integrace dat a informací o zákaznících?

Odborné znalosti společnosti Optimics v oblasti integrace dat umožňují farmaceutickému průmyslu konsolidovat a analyzovat údaje o zákaznících z různých zdrojů. Kombinací online a offline dat mohou farmaceutické společnosti získat komplexní přehled o zákaznících, pochopit chování pacientů a identifikovat nové trendy. Tyto poznatky umožňují farmaceutickému průmyslu přizpůsobovat strategie zapojení pacientů, vytvářet personalizované léčebné plány a poskytovat lepší zdravotní péči.