DataIQ pro

Tech

Získejte poznatky založené na datech, které vám pomohou zlepšit produkty a marketingové aktivity.

Maximalizujte potenciál svého podnikání v oblasti technologií

V rychlém a obrovsky konkurenčním technologickém průmyslu nabízí společnost Optimics řešení založená na datech, která umožňují získat a udržet konkurenční výhodu. Využíváním pokročilé analytiky a poznatků pomáháme technologickým společnostem přijímat informovaná rozhodnutí, optimalizovat marketingové strategie a zlepšovat zkušenosti zákazníků. Naše odborné znalosti v oblasti dat umožňují technologickým klientům zavádět inovace, zvyšovat engagement zákazníků a dosahovat udržitelného růstu v rychle se vyvíjejícím digitálním prostředí.

Na míru

pro technologický průmysl

1

Vylepšený vývoj produktů

Optimics umožňuje technologickým společnostem analyzovat chování a preference uživatelů pro vývoj inovativních produktů a vytváří řešení, která přesně odpovídají potřebám zákazníků.

2

Dodržování bezpečnosti údajů a ochrany soukromí

Společnost Optimics pomáhá technologickým klientům zavádět silné zabezpečení dat a dodržovat předpisy o ochraně osobních údajů, chránit citlivé informace a budovat důvěru zákazníků.

3

Personalizované marketingové strategie

Díky pochopení preferencí zákazníků umožňuje společnost Optimics technologickým firmám poskytovat personalizované marketingové služby, což vede k vyššímu engagementu zákazníků a lepší loajalitě ke značce.

Jak funguje

spolupráce s námi

Přístup založený na spolupráci

Ve společnosti Optimics se řídíme přístupem založeném na spolupráci a úzce spolupracujeme s našimi klienty, abychom pochopili jejich unikátní cíle a jejich prodejní ekosystémy. Díky tomu, že máme k dispozici datové inženýry, vývojáře a software integrátory a mnoho dalších systémových specialistů, máme k dispozici kvalifikované zdroje, abychom mohli splnit úkol, který před námi stojí.


Oblasti zaměření

Využíváme sílu vašich marketingových dat a nabízíme odborné znalosti v oblasti digitálního měření a analýzy, automatizace marketingu, správy dat a nastavení cílené komunikace. Jsme oborově agnostičtí - pomáháme společnostem s vysokou návštěvností a velkým množstvím marketingových dat téměř ve všech odvětvích.


KPI

Pro nás je nejdůležitějším kritériem měření návratnosti investic do marketingu. Cokoli investujete do zvýšení IQ vašich dat, se musí projevit v lepším marketingu, lepších konverzích, lepším prodeji a lepším podnikání.


Máte dotaz nebo se chcete dozvědět více?

Marketing dataIQ kalkulačka

Kdyby vaše marketingová data měla IQ*, byla by jako Einstein?

Pomocí jednoduchého testu zjistíte úroveň DataIQ vaší společnosti a během pouhých 3 minut získáte jasná a konkrétní doporučení jak se v práci s daty zlepšit.

Od našich

zákazníků

Invia

Andreas Berg

Chief Marketing Officer

Spolupráce se společností Optimics na projektu “enhanced conversions” bylo skutečným potěšením a my se těšíme na využití nových dat a signálů v budoucích Google Ads kampaních.

Hyperia!

Šimon Krajniak

Yield manager

Detailní znalosti analytických nástrojů společnosti Optimics nám pomohly odhalit problémy s nastavením měření GA4. Optimics nám také pomohl se složitějšími projekty, jako je nastavení GTM na straně serveru. V rámci spolupráce jsme se mohli spolehnout na jejich podporu, která nám zpříjemnila proces přechodu na GA4 v rámci desítek našich projektů.

Připojte se k

více než 50 zákazníkům

Přečtěte si o

Úspěšná implementace

How BBG increased the number of tracked conversions by 20%

How BBG increased the number of tracked conversions by 20%

How NOVIBET saved maintenance time by 20% using UNIFIED GTM Tagging

How NOVIBET saved maintenance time by 20% using UNIFIED GTM Tagging

Novibet achieved 75% match rate with Enhanced Conversions

Novibet achieved 75% match rate with Enhanced Conversions

Spojte se s námi

Chcete zjistit skutečný potenciál* svých dat?

Napište nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a GDPR.

Nejčastější dotazy

Podívejte se na nejčastěji kladené otázky. Pokud máte další, neváhejte nás kontaktovat.

Jak může společnost Optimics pomoci technologickému průmyslu při optimalizaci digitálního marketingu?

Společnost Optimics pomáhá technologickému průmyslu optimalizovat digitální marketingové strategie poskytováním poznatků založených na datech. Díky pokročilé analytice může technologický sektor identifikovat segmenty zákazníků s vysokým potenciálem, zdokonalovat marketingové kampaně a měřit dopad marketingových aktivit, což vede ke zlepšení generování leadů, získávání zákazníků a celkové návratnosti investic do marketingu.

Jakou hodnotu přináší společnost Optimics technologickému průmyslu z hlediska využití dat?

Společnost Optimics umožňuje technologickému průmyslu plně využít potenciál dat. Konsolidací a analýzou dat z různých zdrojů mohou technologické společnosti odhalit cenné poznatky o chování uživatelů, vzorcích používání produktů a tržních trendech. Tyto poznatky umožňují rozhodování založené na datech, vylepšování produktů a vývoj řešení zaměřených na zákazníka.

Jak může technologický průmysl využít Optimics ke zlepšení uživatelské zkušenosti a vývoje produktů?

Optimics umožňuje technologickému průmyslu poskytovat bezproblémové uživatelské prostředí a zdokonalovat vývoj produktů. Díky pochopení preferencí a chování uživatelů mohou technologické společnosti personalizovat nabídku produktů, optimalizovat uživatelská rozhraní a identifikovat oblasti, které je třeba zlepšit. Tento přístup zaměřený na zákazníka podporuje spokojenost a loajalitu, což v rychle se měnícím technologickém prostředí přináší konkurenční výhodu.