DataIQ pro

Bankovnictví

Postavte vaše marketingové strategie na datech a rozšiřuje svou nabídku  o personalizované finanční služby. 

Objevte finanční řešení založená na datech

Společnost Optimics poskytuje bankovnímu a finančnímu sektoru řešení založená na datech, která umožňují personalizované nabídky, lepší engagement zákazníků a lepší návratnost investic. Naše odborné znalosti v oblasti analytiky, automatizace marketingu a dodržování ochrany osobních údajů pomáhají bankám přijímat informovaná rozhodnutí a s jistotou dosahovat svých obchodních cílů.

Na míru

pro bankovnictví

1

Odhalování podvodů a řízení rizik

Pokročilá analytika a modelování dat společnosti Optimics pomáhají bankám identifikovat potenciální vzorce podvodů a zlepšit strategie řízení rizik, chránit majetek zákazníků a zajistit soulad s předpisy.

2

Personalizované finanční služby

Díky segmentaci zákazníků založené na datech mohou banky nabízet personalizované finanční produkty a služby, čímž zvyšují spokojenost a retenci zákazníků.

3

Příležitosti pro cross-sell a up-sell

Datové poznatky společnosti Optimics umožňují bankám identifikovat příležitosti ke cross-sellingu a up-sellingu, zvyšovat příjmy a maximalizovat dlouhodobou hodnotu zákazníka.

Jak funguje

spolupráce s námi

Přístup založený na spolupráci

Ve společnosti Optimics se řídíme přístupem založeném na spolupráci a úzce spolupracujeme s našimi klienty, abychom pochopili jejich unikátní cíle a jejich prodejní ekosystémy. Díky tomu, že máme k dispozici datové inženýry, vývojáře a software integrátory a mnoho dalších systémových specialistů, máme k dispozici kvalifikované zdroje, abychom mohli splnit úkol, který před námi stojí.


Oblasti zaměření

Využíváme sílu vašich marketingových dat a nabízíme odborné znalosti v oblasti digitálního měření a analýzy, automatizace marketingu, správy dat a nastavení cílené komunikace. Jsme oborově agnostičtí - pomáháme společnostem s vysokou návštěvností a velkým množstvím marketingových dat téměř ve všech odvětvích.


KPI

Pro nás je nejdůležitějším kritériem měření návratnosti investic do marketingu. Cokoli investujete do zvýšení IQ vašich dat, se musí projevit v lepším marketingu, lepších konverzích, lepším prodeji a lepším podnikání.


Máte dotaz nebo se chcete dozvědět více?

Marketing dataIQ kalkulačka

Kdyby vaše marketingová data měla IQ*, byla by jako Einstein?

Pomocí jednoduchého testu zjistíte úroveň DataIQ vaší společnosti a během pouhých 3 minut získáte jasná a konkrétní doporučení jak se v práci s daty zlepšit.

Od našich

banking & finance zákazníků

Česká spořitelna

Ludmila Špalková

Product owner

“Tradiční cesty při náboru in-house odborníků selhávají v době, kdy neexistuje univerzální profil pro potřeby moderní analytiky a marketingu. Optimalizace týmu pomocí specializovaných externích expertů přináší flexibilitu a schopnost řešit i ty nejnáročnější situace.”

Fortuna

Alexandra Posvyanskaya

Marketing specialist

Spolupráce mezi týmem Optimics a týmem FEG probíhala perfektně. Společně jsme odvedli skvělou práci při přípravě metodiky pro implementaci Google Analytics 4 pro různé “customer journey” na různých platformách, webových stránkách i v mobilních aplikacích, díky Optimics jsme to byly schopni zvládnout za 3 měsíce.

Přečtěte si o

Úspěšná implementace

How BBG increased the number of tracked conversions by 20%

How BBG increased the number of tracked conversions by 20%

How NOVIBET saved maintenance time by 20% using UNIFIED GTM Tagging

How NOVIBET saved maintenance time by 20% using UNIFIED GTM Tagging

Novibet achieved 75% match rate with Enhanced Conversions

Novibet achieved 75% match rate with Enhanced Conversions

Připojte se k

více než 50 zákazníkům

Spojte se s námi

Chcete zjistit skutečný potenciál* svých dat?

Napište nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a GDPR.

Nejčastější dotazy

Podívejte se na nejčastěji kladené otázky. Pokud máte další, neváhejte nás kontaktovat.

Jak může společnost Optimics pomoci bankovnímu sektoru zvýšit spokojenost a loajalitu zákazníků?

Optimics umožňuje bankovnímu sektoru lépe porozumět potřebám a preferencím zákazníků. Analýzou zákaznických dat mohou banky poskytovat personalizované finanční produkty, cílené nabídky a služby šité na míru, což vede ke zvýšení spokojenosti zákazníků, zvýšení loajality a vyšší míře retence.

Jaké výhody přinese bankovnímu sektoru využití datové analytiky společnosti Optimics?

Využití analytických schopností společnosti Optimics umožňuje bankovnímu sektoru přijímat rozhodnutí založená na datech, která zlepšují obchodní výkonnost. Banky mohou identifikovat ziskové segmenty zákazníků, optimalizovat příležitosti cross-sellingu, odhalovat potenciální podvody a zefektivňovat provozní procesy, což vede k vyšší efektivitě, lepšímu řízení rizik a vyšší ziskovosti.

Jak může společnost Optimics pomoci bankovnímu sektoru dodržovat předpisy o ochraně osobních údajů?

Společnost Optimics poskytuje bankovnímu sektoru robustní řešení pro správu dat a dodržování ochrany osobních údajů. Zajištěním bezpečného nakládání s daty, kontroly přístupu a dodržování regulačních požadavků mohou banky budovat důvěru u zákazníků a udržovat soulad s předpisy o ochraně osobních údajů, jako je GDPR a CCPA, a snižovat tak potenciální právní rizika a poškození pověsti.