DataIQ pro

Media & Entertainment

Porozumějte chování publika, optimalizujte obsah a účinnost reklamy.

Maximalizujte svůj mediální dopad

Společnost Optimics poskytuje marketingová řešení založená na datech, která jsou šitá na míru mediálnímu a zábavnímu průmyslu. Naše poznatky a analytika umožňují klientům optimalizovat digitální strategie, efektivně zapojit publikum a přijímat informovaná rozhodnutí. Díky pokročilým nástrojům a analytice pomáháme mediálním společnostem maximalizovat návratnost investic a realizovat cílené kampaně, a udržet si tak náskok v tomto dynamickém odvětví.

Na míru

pro média

1

Rozšířená segmentace publika

Optimics umožňuje mediálním klientům segmentovat své publikum na základě chování, preferencí a demografických údajů, což jim umožňuje cílit na konkrétní skupiny uživatelů s obsahem a reklamou na míru.

2

Vylepšený výkon obsahu

Společnost Optimics optimalizuje obsahové strategie mediálních klientů prostřednictvím poznatků založených na datech, což vede k jejich větší interakci s obsahem a relevanci.

3

Efektivní reklamní kampaně

Optimics pomáhá mediálním klientům analyzovat výkonnost reklamy a odezvu uživatelů, což jim umožňuje optimalizovat cílení a doručování reklam, což v konečném důsledku vede k lepšímu výkonu reklamy a zvýšení příjmů.

Jak funguje

spolupráce s námi

Přístup založený na spolupráci

Ve společnosti Optimics se řídíme přístupem založeném na spolupráci a úzce spolupracujeme s našimi klienty, abychom pochopili jejich unikátní cíle a jejich prodejní ekosystémy. Díky tomu, že máme k dispozici datové inženýry, vývojáře a software integrátory a mnoho dalších systémových specialistů, máme k dispozici kvalifikované zdroje, abychom mohli splnit úkol, který před námi stojí.


Oblasti zaměření

Využíváme sílu vašich marketingových dat a nabízíme odborné znalosti v oblasti digitálního měření a analýzy, automatizace marketingu, správy dat a nastavení cílené komunikace. Jsme oborově agnostičtí - pomáháme společnostem s vysokou návštěvností a velkým množstvím marketingových dat téměř ve všech odvětvích.


KPI

Pro nás je nejdůležitějším kritériem měření návratnosti investic do marketingu. Cokoli investujete do zvýšení IQ vašich dat, se musí projevit v lepším marketingu, lepších konverzích, lepším prodeji a lepším podnikání.


Máte dotaz nebo se chcete dozvědět více?

Marketing dataIQ kalkulačka

Kdyby vaše marketingová data měla IQ*, byla by jako Einstein?

Pomocí jednoduchého testu zjistíte úroveň DataIQ vaší společnosti a během pouhých 3 minut získáte jasná a konkrétní doporučení jak se v práci s daty zlepšit.

Od našich

zákazníků z médií

Česká Spořitelna

Ludmila Špalková

Product owner

“Tradiční cesty při náboru in-house odborníků selhávají v době, kdy neexistuje univerzální profil pro potřeby moderní analytiky a marketingu. Optimalizace týmu pomocí specializovaných externích expertů přináší flexibilitu a schopnost řešit i ty nejnáročnější situace.”

Fortuna

Alexandra Posvyanskaya

Marketing specialist

Spolupráce mezi týmem Optimics a týmem FEG probíhala perfektně. Společně jsme odvedli skvělou práci při přípravě metodiky pro implementaci Google Analytics 4 pro různé “customer journey” na různých platformách, webových stránkách i v mobilních aplikacích, díky Optimics jsme to byly schopni zvládnout za 3 měsíce.

Přečtěte si o

Úspěšná implementace

BBG increases purchases by +5% with Enhanced Conversions for web

BBG increases purchases by +5% with Enhanced Conversions for web

Performance Max best practices dashboard

Performance Max best practices dashboard

5 Google Tag Manager features for better data collection and analysis

5 Google Tag Manager features for better data collection and analysis

Připojte se k

více než 50 zákazníkům

Spojte se s námi

Chcete zjistit skutečný potenciál* svých dat?

Napište nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a GDPR.

Nejčastější dotazy

Podívejte se na nejčastěji kladené otázky. Pokud máte další, neváhejte nás kontaktovat.

Jak může společnost Optimics podpořit mediální průmysl při optimalizaci reklamy a engagementu publika?

Společnost Optimics poskytuje mediálnímu průmyslu pokročilou analytiku a řešení založená na datech, která optimalizují reklamní činnosti. Analýzou chování publika, preferencí obsahu a vzorců zapojení mohou mediální společnosti přizpůsobit reklamní kampaně tak, aby měly maximální dopad, zvýšily zásah publika a zvýšily zapojení uživatelů.

Jaké jedinečné výhody nabízí společnost Optimics mediálnímu průmyslu v oblasti dodržování ochrany osobních údajů?

Společnost Optimics nabízí mediálnímu průmyslu komplexní řešení pro dodržování ochrany osobních údajů. Vzhledem k přísným předpisům, které mají dopad na mediální společnosti, zajišťuje Optimics ochranu dat a dodržování zákonů o ochraně osobních údajů. Prostřednictvím důkladných postupů správy dat a bezpečného nakládání s daty mohou mediální organizace budovat důvěru u svého publika a zároveň maximalizovat hodnotu zákaznických dat.

Jak může media & entertainment průmysl využít Optimics k lepší personalizaci obsahu a segmentaci publika?

Optimics umožňuje mediálnímu průmyslu poskytovat personalizovaný obsah a zdokonalenou segmentaci publika. Využitím dat a chování uživatelů mohou mediální společnosti vytvářet cílené nabídky obsahu, doporučovat relevantní články nebo videa a segmentovat své publikum pro zážitky na míru. Tato úroveň personalizace zvyšuje spokojenost uživatelů a podporuje dlouhodobou loajalitu publika ve vysoce konkurenčním mediálním prostředí.