DataIQ pro

Automotive

Revoluce v analýze dat v automobilovém průmyslu, marketing založený na datech a zlepšení zákaznických zkušeností pro růst a loajalitu.

Nakopněte své znalosti

Společnost Optimics poskytuje automobilovému průmyslu pokročilou analytiku a integraci dat pro lepší rozhodování. Získáváním komplexních poznatků firmy optimalizují marketing, zlepšují zákaznické zkušenosti a zajišťují ochranu osobních údajů. Podpořte efektivitu a růst prostřednictvím metod založených na datech se společností Optimics.

Na míru

pro automotive

1

Zlepšené generování potenciálních zákazníků

Využívejte strategie založené na datech k efektivní identifikaci a zacílení na potenciální zákazníky, což povede ke zvýšení míry generování potenciálních zákazníků a konverze.

2

Vylepšená zákaznická zkušenost

Přizpůsobte interakce a marketingové aktivity na základě preferencí a chování zákazníků a poskytněte jim zkušenosti na míru, které zvýší jejich spokojenost a loajalitu.

3

Vývoj produktů založený na datech

Využívejte datové poznatky k pochopení preferencí zákazníků, identifikaci trendů a přijímání informovaných rozhodnutí pro inovativní a konkurenceschopný vývoj produktů v automobilovém průmyslu.

Jak funguje

spolupráce s námi

Přístup založený na spolupráci

Ve společnosti Optimics se řídíme přístupem založeném na spolupráci a úzce spolupracujeme s našimi klienty, abychom pochopili jejich unikátní cíle a jejich prodejní ekosystémy. Díky tomu, že máme k dispozici datové inženýry, vývojáře a software integrátory a mnoho dalších systémových specialistů, máme k dispozici kvalifikované zdroje, abychom mohli splnit úkol, který před námi stojí.


Oblasti zaměření

Využíváme sílu vašich marketingových dat a nabízíme odborné znalosti v oblasti digitálního měření a analýzy, automatizace marketingu, správy dat a nastavení cílené komunikace. Jsme oborově agnostičtí - pomáháme společnostem s vysokou návštěvností a velkým množstvím marketingových dat téměř ve všech odvětvích.


KPI

Pro nás je nejdůležitějším kritériem měření návratnosti investic do marketingu. Cokoli investujete do zvýšení IQ vašich dat, se musí projevit v lepším marketingu, lepších konverzích, lepším prodeji a lepším podnikání.


Máte dotaz nebo se chcete dozvědět více?

Marketing dataIQ kalkulačka

Kdyby vaše marketingová data měla IQ*, byla by jako Einstein?

Pomocí jednoduchého testu zjistíte úroveň DataIQ vaší společnosti a během pouhých 3 minut získáte jasná a konkrétní doporučení jak se v práci s daty zlepšit.

Od našich

zákazníků

Invia

Andreas Berg

Chief Marketing Officer

Spolupráce se společností Optimics na projektu “enhanced conversions” bylo skutečným potěšením a my se těšíme na využití nových dat a signálů v budoucích Google Ads kampaních.

Hyperia!

Šimon Krajniak

Yield manager

Detailní znalosti analytických nástrojů společnosti Optimics nám pomohly odhalit problémy s nastavením měření GA4. Optimics nám také pomohl se složitějšími projekty, jako je nastavení GTM na straně serveru. V rámci spolupráce jsme se mohli spolehnout na jejich podporu, která nám zpříjemnila proces přechodu na GA4 v rámci desítek našich projektů.

Přečtěte si o

Úspěšná implementace

How BBG increased the number of tracked conversions by 20%

How BBG increased the number of tracked conversions by 20%

How NOVIBET saved maintenance time by 20% using UNIFIED GTM Tagging

How NOVIBET saved maintenance time by 20% using UNIFIED GTM Tagging

Novibet achieved 75% match rate with Enhanced Conversions

Novibet achieved 75% match rate with Enhanced Conversions

Připojte se k

více než 50 zákazníkům

Spojte se s námi

Chcete zjistit skutečný potenciál* svých dat?

Napište nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a GDPR.

Nejčastější dotazy

Podívejte se na nejčastěji kladené otázky. Pokud máte další, neváhejte nás kontaktovat.

Jak může společnost Optimics pomoci automotive průmyslu s digitální analýzou?

Společnost Optimics poskytuje špičková digitální analytická řešení pro automotive průmysl, která firmám umožňují získat cenné informace o chování zákazníků, zlepšit marketingové strategie a celkově zlepšit uživatelskou zkušenost na svých webových stránkách a v aplikacích.

Jaké jsou výhody spolupráce se společností Optimics pro automotive podniky?

Díky spolupráci se společností Optimics mohou automobilové firmy těžit z rozhodování založeného na datech, personalizovaných zákaznických zkušeností a optimalizovaných marketingových kampaní. Tato spolupráce umožňuje podnikům zvýšit engagement zákazníků, zvýšit konverze a podpořit obchodní růst.

Jak může společnost Optimics pomoci automotive průmyslu při správě dat a dodržování předpisů?

Společnost Optimics nabízí řešení pro správu dat, která pomáhají automotive společnostem efektivně shromažďovat, integrovat a spravovat údaje o zákaznících a zároveň zajišťují soulad s předpisy o ochraně osobních údajů. Tím je zajištěno, že data jsou v bezpečí a jsou používána eticky k budování důvěryhodných vztahů se zákazníky.