DataIQ pro

E-commerce

Optimalizujte rozhodování v e-commerce a zlepšete zákaznickou zkušenost pro zvýšení prodeje a loajality.

Zvyšte svůj úspěch v online obchodě s Optimics!

Společnost Optimics poskytuje e-commerce firmám řešení založená na datech a odborných znalostech v oblasti digitální analytiky. Díky komplexním poznatkům a nejmodernějším technologiím vám pomáháme přijímat informovaná rozhodnutí, zlepšovat zákaznickou zkušenost a zvyšovat prodeje. Spolupracujte s námi, abyste uvolnili potenciál svého online obchodu a prosperovali na online trhu.

Na míru

pro e-commerce

1

Hlubší přehled o zákaznících

Společnost Optimics poskytuje klientům z oblasti online obchodu hluboké informace o zákaznících, které umožňují personalizované zákaznické zkušenosti a cílené marketingové kampaně pro zvýšení engagementu a loajality.

2

Marketing založený na datech

Díky pokročilé integraci a analýze dat umožňujeme e-commerce firmám optimalizovat marketingové kanály, cílit na ziskové segmenty a zlepšovat získávání zákazníků a konverze.

3

Zvýšení konverzí

Optimics zlepšuje cestu zákazníka, optimalizuje použitelnost webových stránek a zavádí cílená doporučení, což vede k vyšší míře konverze a spokojenosti zákazníků.

Jak funguje

spolupráce s námi

Přístup založený na spolupráci

Ve společnosti Optimics se řídíme přístupem založeném na spolupráci a úzce spolupracujeme s našimi klienty, abychom pochopili jejich unikátní cíle a jejich prodejní ekosystémy. Díky tomu, že máme k dispozici datové inženýry, vývojáře a software integrátory a mnoho dalších systémových specialistů, máme k dispozici kvalifikované zdroje, abychom mohli splnit úkol, který před námi stojí.


Oblasti zaměření

Využíváme sílu vašich marketingových dat a nabízíme odborné znalosti v oblasti digitálního měření a analýzy, automatizace marketingu, správy dat a nastavení cílené komunikace. Jsme oborově agnostičtí - pomáháme společnostem s vysokou návštěvností a velkým množstvím marketingových dat téměř ve všech odvětvích.


KPI

Pro nás je nejdůležitějším kritériem měření návratnosti investic do marketingu. Cokoli investujete do zvýšení IQ vašich dat, se musí projevit v lepším marketingu, lepších konverzích, lepším prodeji a lepším podnikání.


Máte dotaz nebo se chcete dozvědět více?

Marketing dataIQ kalkulačka

Kdyby vaše marketingová data měla IQ*, byla by jako Einstein?

Pomocí jednoduchého testu zjistíte úroveň DataIQ vaší společnosti a během pouhých 3 minut získáte jasná a konkrétní doporučení jak se v práci s daty zlepšit.

Od našich

zákazníků

Dr. Max

Robin Hubáček

Web Analytics Lead

S analytickým týmem Optimics máme skvělé zkušenosti. Jejich odborné znalosti v oblasti GCP, GA4 a GTM jsou na špičkové úrovni. Poskytli cenné poznatky, které zlepšily naše chápání SGTM, a během naší spolupráce nabídli jedinečný přístup k analýze problémů atribučního modelování na exportu konverzí z GA4 do Google Ads. Společnost Optimics vřele doporučuji pro její profesionalitu a inovativní řešení.

Plná Peněženka

Josef Drobílek

Marketing Director

V Plné peněžence se nyní soustředíme na retenci – poté, co upravíme náš nový přístup k určitým metrikám, nám tento model velmi pomůže v našem rozvoji atribuce a marketingového reportování.

Přečtěte si o

Úspěšná implementace

How BBG increased the number of tracked conversions by 20%

How BBG increased the number of tracked conversions by 20%

How NOVIBET saved maintenance time by 20% using UNIFIED GTM Tagging

How NOVIBET saved maintenance time by 20% using UNIFIED GTM Tagging

Novibet achieved 75% match rate with Enhanced Conversions

Novibet achieved 75% match rate with Enhanced Conversions

Připojte se k

více než 50 zákazníkům

Spojte se s námi

Chcete zjistit skutečný potenciál* svých dat?

Napište nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a GDPR.

Nejčastější dotazy

Podívejte se na nejčastěji kladené otázky. Pokud máte další, neváhejte nás kontaktovat.

Jak lze využít analýzu dat k optimalizaci míry konverze a prodeje?

Analýza dat může analyzovat chování uživatelů, jejich preference a vzorce prohlížení a identifikovat oblasti pro optimalizaci webových stránek, personalizovat doporučení produktů a zefektivnit proces placení, což v konečném důsledku vede ke zlepšení konverzního poměru a zvýšení prodeje.

Jaké strategie a nástroje jsou k dispozici pro personalizaci nákupního zážitku zákazníků a zvýšení jejich loajality v odvětví online obchodování?

Personalizační strategie podpořené analýzou dat umožňují e-commerce firmám poskytovat obsah na míru, doporučení produktů a cílené marketingové kampaně, čímž vytvářejí poutavější a uspokojivější nákupní zážitek, který podporuje loajalitu zákazníků.

Jak může analýza dat identifikovat příležitosti pro cross-selling a up-selling pro e-commerce firmy, aby se zvýšily příjmy a engagement zákazníků?

Analýzou údajů o zákaznících a historií nákupů mohou firmy identifikovat doplňkové produkty nebo příležitosti k upgradu, což umožňuje efektivní strategie cross-selligu a up-sellingu pro zvýšení příjmů a spokojenosti zákazníků.