DataIQ pro

Cestovní ruch

Personalizujte cestovatelské zážitky, optimalizujte výdaje na marketing a zvyšujte počet rezervací a celkovou spokojenost.

Další vylepšení vašeho podnikání v cestovním ruchu

Společnost Optimics nabízí řešení založená na datech, která jsou přizpůsobena specifickým potřebám cestovního ruchu a umožňují podnikům využívat sílu zákaznických dat k poskytování personalizovaných zkušeností, optimalizaci marketingových kampaní a zvyšování spokojenosti zákazníků. Využitím pokročilé analytiky a automatizace umožňuje Optimics společnostem působícím v oblasti cestovního ruchu přijímat rozhodnutí založená na datech, která podporují obchodní růst a poskytují výjimečné zákaznické zkušenosti.

Na míru

pro cestovní ruch

1

Personalizované zážitky

Klienti z oblasti cestovního ruchu mohou poskytovat personalizované zážitky s nabídkami a doporučeními na míru na základě preferencí a chování zákazníků.

2

Optimalizace cen

Pokročilá analýza dat umožňuje optimalizovat cenové strategie a dynamicky upravovat ceny tak, aby se maximalizovaly příjmy.

3

Optimalizace zákaznické cesty

Poznatky založené na datech zlepšují cestu zákazníků a zvyšují míru konverze a loajality.

Jak funguje

spolupráce s námi

Přístup založený na spolupráci

Ve společnosti Optimics se řídíme přístupem založeném na spolupráci a úzce spolupracujeme s našimi klienty, abychom pochopili jejich unikátní cíle a jejich prodejní ekosystémy. Díky tomu, že máme k dispozici datové inženýry, vývojáře a software integrátory a mnoho dalších systémových specialistů, máme k dispozici kvalifikované zdroje, abychom mohli splnit úkol, který před námi stojí.


Oblasti zaměření

Využíváme sílu vašich marketingových dat a nabízíme odborné znalosti v oblasti digitálního měření a analýzy, automatizace marketingu, správy dat a nastavení cílené komunikace. Jsme oborově agnostičtí - pomáháme společnostem s vysokou návštěvností a velkým množstvím marketingových dat téměř ve všech odvětvích.


KPI

Pro nás je nejdůležitějším kritériem měření návratnosti investic do marketingu. Cokoli investujete do zvýšení IQ vašich dat, se musí projevit v lepším marketingu, lepších konverzích, lepším prodeji a lepším podnikání.


Máte dotaz nebo se chcete dozvědět více?

Marketing dataIQ kalkulačka

Kdyby vaše marketingová data měla IQ*, byla by jako Einstein?

Pomocí jednoduchého testu zjistíte úroveň DataIQ vaší společnosti a během pouhých 3 minut získáte jasná a konkrétní doporučení jak se v práci s daty zlepšit.

Od našich

zákazníků v cestovním ruchu

Invia

Andreas Berg

Chief Marketing Officer

Spolupráce se společností Optimics na projektu “enhanced conversions” bylo skutečným potěšením a my se těšíme na využití nových dat a signálů v budoucích Google Ads kampaních.

Hyperia!

Šimon Krajniak

Yield manager

Detailní znalosti analytických nástrojů společnosti Optimics nám pomohly odhalit problémy s nastavením měření GA4. Optimics nám také pomohl se složitějšími projekty, jako je nastavení GTM na straně serveru. V rámci spolupráce jsme se mohli spolehnout na jejich podporu, která nám zpříjemnila proces přechodu na GA4 v rámci desítek našich projektů.

Přečtěte si o

Úspěšná implementace

BBG increases purchases by +5% with Enhanced Conversions for web

BBG increases purchases by +5% with Enhanced Conversions for web

Performance Max best practices dashboard

Performance Max best practices dashboard

5 Google Tag Manager features for better data collection and analysis

5 Google Tag Manager features for better data collection and analysis

Připojte se k

více než 50 zákazníkům

Spojte se s námi

Chcete zjistit skutečný potenciál* svých dat?

Napište nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a GDPR.

Nejčastější dotazy

Podívejte se na nejčastěji kladené otázky. Pokud máte další, neváhejte nás kontaktovat.

Jak může společnost Optimics pomoci cestovnímu ruchu zlepšit engagement zákazníků?

Společnost Optimics pomáhá cestovnímu ruchu zvyšovat engagement zákazníků prostřednictvím strategií založených na datech. Analýzou interakcí a preferencí zákazníků mohou firmy vytvářet personalizované cestovní zážitky, cílené propagační akce a doporučení na míru, což vede ke zvýšení konverzí a spokojenosti.

Jaké výhody přinese cestovnímu ruchu přijetí řešení společnosti Optimics?

Přijetí řešení společnosti Optimics umožňuje cestovnímu ruchu získat konkurenční výhodu díky pochopení potřeb zákazníků, optimalizaci marketingových aktivit a zefektivnění provozních procesů. Díky poznatkům založeným na datech mohou podniky zdokonalovat své nabídky, zvyšovat konverze a poskytovat bezproblémové služby zákazníkům, což vede ke zvýšení jejich loajality a ziskovosti.

Jak může společnost Optimics pomoci odvětví cestovního ruchu zvládnout dynamické změny na trhu?

Společnost Optimics vybavuje cestovní ruch analytickými nástroji a prediktivním modelováním v reálném čase, které umožňují podnikům rychle se přizpůsobit měnícím se podmínkám na trhu. Díky využití poznatků z chování zákazníků, tržních trendů a analýzy konkurence mohou společnosti činit agilní rozhodnutí, optimalizovat cenové strategie a udržet si náskok v dynamickém a konkurenčním prostředí.