Využijte sílu* svých marketingových dat
k maximalizaci prodeje

Zvyšte konverze tím, že naplno využijete potenciál skrytý v marketingových datech.
Nechte své dataIQ neustále růst.

Důvěřuje nám více než 50 společností

Důvěřuje nám více než 50 společností

Využijte svá data naplno a prodávejte více.

Jako lídr v oblasti měření dat, analytiky, cílení a personalizované komunikace se staráme o různé firmy - od nadnárodních korporací přes lokální vyzyvatele trhu až po ambiciózní start-upy. Všichni si uvědomují, jakou moc mají v rukou a chtějí svá data "vyždímat", aby dosahovali co nejlepších výsledků. Kromě našich multidisciplinárních zkušeností jsme také jednou z mála společností v CEE regionu se statusem partnera a resellera Google (Google Marketing Platform a Google Cloud Platform), s plnými produktovými certifikacemi prokazujícími schonosti a potřebnou odbornost pro práci s veškerými Google nástroji.

Výhody

Rozšiřte své dataIQ

*

Bezchybné
měření

Vše začíná přesnou znalostí, ne odhadem. Již více než 14 let pomáháme firmám čistit, transformovat a spojovat jejich datové toky, abychom vytvořili 100% pravdivé reporty a realizovatelné marketingové plány.

**

Chytřejší
cílení

Teprve když pochopíte, co máte v rukou, můžete to začít efektivně využívat. Naše analytické metody cílení vám poskytnou hmatatelné měření potenciálu a jednoduché nástroje, díky kterým můžete začít posilovat své marketingové kampaně.

***

Efektivní personalizovaná komunikace

Po zvládnutí výše uvedeného budeme schopni společně vytvářet extrémně personalizovanou komunikaci s individuálně zacílenými benefity ve správný čas a na správném místě, abychom zvýšili vaše konverze.

Marketing dataIQ kalkulačka

Kdyby vaše marketingová data měla IQ*, byla by jako Einstein?

Pomocí jednoduchého testu zjistíte úroveň DataIQ vaší společnosti a během pouhých 3 minut získáte jasná a konkrétní doporučení jak se v práci s daty zlepšit.

White paper

Propojení offline + online

Pro každého, kdo se pohybuje ve světě marketingu, je situace s daty náročná. V České spořitelně jsme za 12 měsíců propojili 48 aplikací. Díky tomu může Česká spořitelna vůbec poprvé pochopit celou cestu zákazníka a optimalizovat ji jako celek.

Na e-mail vám rádi zašleme náš obsáhlý White paper, který se detailně zabývá problematikou a příklady úspěšného využití marketingových dat.

Od našich

Zákazníků

Fortuna

Alexandra Posvyanskaya

Product Insight Team Leader

Spolupráce mezi týmem Optimics a týmem FEG probíhala perfektně. Společně jsme odvedli skvělou práci při přípravě metodiky pro implementaci Google Analytics 4 pro různé “customer journey” na různých platformách, webových stránkách i v mobilních aplikacích, díky Optimics jsme to byli schopni zvládnout za 3 měsíce.

Česká spořitelna

Ludmila Špalková

Product owner

Tradiční cesty při náboru in-house odborníků selhávají v době, kdy neexistuje univerzální profil pro potřeby moderní analytiky a marketingu. Optimalizace týmu pomocí specializovaných externích expertů přináší flexibilitu a schopnost řešit i ty nejnáročnější situace.

Dr. Max

Robin Hubáček

Web Analytics Lead

S analytickým týmem Optimics máme skvělé zkušenosti. Jejich odborné znalosti v oblasti GCP, GA4 a GTM jsou na špičkové úrovni. Poskytli cenné poznatky, které zlepšily naše chápání SGTM, a během naší spolupráce nabídli jedinečný přístup k analýze problémů atribučního modelování na exportu konverzí z GA4 do Google Ads. Společnost Optimics vřele doporučuji pro její profesionalitu a inovativní řešení.

Obchodní

Partneři

Odvětví

Pomáháme uspět tím, že naplno využíváme potenciál dat a sdílíme praktické poznatky z různých odvětví.

Naše

Řešení

Postupně zvyšujte své dataIQ prostřednictvím našich integrovaných řešení

1

Digitální strategie a architektura

Strategie marketingové analytiky, audit MarTech & AdTech, hodnocení vyspělosti interních schopností a odblokování potenciálu plánů založených na datech.

2

Sběr dat a měření

Zajistěte přesné měření webu a aplikací, dodržování ochrany osobních údajů a sledování chování mezi online a offline.

3

Transformace a příprava dat

Efektivní čištění, správa a modelování dat. Vytvářejte Data Lake, Warehouse a Mart pro získání užitečných informací.

4

Vizualizace a analýza

Vytvářejte vizuálně atraktivní a přehledné reporty, ověřujte přesnost dat a odhalujte cenné poznatky pomocí prediktivní analýzy.

5

Aktivace a optimalizace dat

Využívejte data svých zákazníků, personalizujte zákaznickou zkušenost, optimalizujte nabídky a provádějte experimenty pro zlepšení marketingu.

6

Školení a poradenství

Poskytněte interním týmům specializovaná školení v oblasti dat a analytiky, která jim umožní dynamicky růst.

Připojte se k

více než 50 zákazníkům

Spojte se s námi

Chcete zjistit skutečný potenciál* svých dat?

Napište nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a GDPR.